GDPR

O nás

Nejsme běžní realitní makléři. Nejsme běžní developeři. Nejsme běžní pronajímatelé.

Jsme pro udržitelnost. Jsme pro cenovou dostupnost. Jsme pro lidi.

Máme dlouholeté zkušenosti s pronájmem u nás i v zahraničí, bez skrytých nákladů a poplatků - pouze transparentní měsíční cena pronájmu včetně energií, médií a služeb.

Považujeme se za rodinnou firmu a klademe vysoký důraz na osobní přístup založený na profesionální a věcné konverzaci.

S námi se budete cítit lépe.

Easyroomlet Ltd

O projektu

Bez vize, odhodlání a tvrdé práce se projekty rodí jen stěží. V posledních dekádách se v mnoha průmyslových městech po celém světě prosazuje trend proměny dříve ryze výrobních městských ploch na multifunkční čtvrti kombinující tradiční výrobu s rezidencí a komercí. V zahraničí se pro podobné rezidenční projekty vžil termín ”LIVE & WORK” a je oblíbenou alternativou ke klasickému rezidenčnímu pronájmu, vhodný pro všechny věkové skupiny.

BLOCK 96 nabízí k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu nekonvenční studia a ateliéry s mezonety ve velikostech od 20–ti do 40-ti m² za dostupné ceny. Všechny jednotky jsou plně vybavené nábytkem a elektrospotřebiči, nabízí možnost parkování až pro 30 vozidel, recepci, prádelnu, kolárnu a výtah.

V těsné blízkosti najdete i odpočinkový prostor v anglickém stylu “Little London” ideální pro netradiční relax v jedinečném a stylovém prostředí.

Mějte kontrolu nad svými financemi a žijte svůj život naplno. Dopřejte si více prostoru a komfortu. Plaťte jen tolik, kolik skutečně musíte.Těšíme se na vás v BLOCKu 96.